FİRMA PROFİLİ

Şirketimiz 1955 yılında Denizli'de Dedemiz Arif ÜŞÜMEZ tarafından kurulmuştur.


Aynı yıl Birkaç tezgah ile çarşaf üretmeye başlamış olup , 1970 yılında  DOKUR TEKSTİL KOLLEKTİF ŞİRKETİ  olarak Türkiye'de bir ilk olan  GOBLEN  ve BASKILI KADİFE tarzı JAKARLI FANTEZİ kumaşlardan yatak örtüsü, masa örtüsü ve divan örtüsü gruplarında üretime başlamıştır . DOKUR TEKSTİL2010 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkanı Arif ATLAMAZSOY öncülüğünde iç ve de dış pazara hitap etmektedir. Müşteri odaklı çalışan DOKUR TEKSTİL, aylık 90 ton kapasitesi ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir.

KNOW-HOW ve ARGE'ye önem veren firmamız tecrübeli ve dinamik kadrosu ile müşterilerin ihtiyaçlarını tespit etme ve satış sonrası hizmet desteği sunarak, otel grubu ürünlerin üretimini yapıp, bugüne kadar başarılı projelere imza atmıştır. Ayrıca ihracat fazlası I/a olarak adlandırılan havlu ve bornoz grubundaki ürünleri ile de piyasada söz sahibidir.

Bununla birlikte, müşterilerimize havlu, bornoz vs. ürünlerin Özel Regüle üretimi yapılmaktadır. Orta Doğu, Balkanlar ve Avrupa başta olmak üzere 16 ülkeye ihracat yapan DOKUR TEKSTİL, Türkiye pazarında da otel piyasasına hizmet vermektedir.

Otel piyasasında oluşturulan toptancı kanalı ile 26 tezgâh çalıştıran DOKUR TEKSTİL, her geçen gün müşterileriyle birlikte gücüne güç katarak pazardaki yerini korumaktadır.

Yükselen başarı grafiğiyle şimdi daha güçlü olarak ticaretine devam etmekte olan DOKUR TEKSTİL Siz Değerli Müşterilerimizi Aramızda Görmekten Büyük Mutluluk Duyar.

SAYGILARIMIZLA

Dokur


SERTİFİKALARIMIZ


Marka Tescil Belgesi
Marka Tescil Belgesi
Oeko-Tex
Oeko-Tex
Oeko-Tex
Oeko-Tex